Zajazd Uroczysko w Sitańcu Sitaniec Wolica 206, 22-400 Zamość

Informacje
Zajazd Uroczysko ulokowany jest przy wjeździe do Zamościa od strony Lublina.
Zapraszamy do obejrzenia wirtualnego spaceru po Zajeździe Uroczysko dostępnego pod linkiem: wirtualny spacer po Zajeździe

Przyciąga charakterystyczną architekturą oraz historią swojej lokalizacji. W XVI wieku wykorzystując wzniesienie terenu otoczone lasami, wybudowano Zajazd. Od początku prowadzili go krewni zarządcy miasta Zamość. Zajazd przyjmował gości dając im możliwość odpoczynku i wytchnienia po podróży i nabrania sił przed wjazdem do Zamościa.

Gośćmi w Zajeździe w Sitańcu byli magnaci, hrabiowie, dostojnicy państwowi oraz co najważniejsze władcy i królowie. I tak w roku 1634 Tomasz Zamoyski pospieszył do Sitańca aby z honorami przywitać w Zajeździe króla Władysława IV.

Zajazd Uroczysko czując się spadkobiercą dobrej, szlachetnej tradycji, przygotowany jest na przyjęcie gości, serwując kuchnię staropolską oraz kuchnię europejską.

Dysponujemy klimatyzowanymi salami: restauracyjną i konferencyjną, łącznie na 150 osób.

Specjalizujemy się w organizacji imprez takich jak: wesela, chrzciny, komunie, bankiety, obiady, konferencje, szkolenia oraz bale sylwestrowe, karnawałowe i imprezy andrzejkowe.
Posiadamy także bogatą ofertę dla wycieczek.
Cieszymy się ze współpracy z najlepszymi zespołami wokalno-muzycznymi oraz profesjonalnymi kamerzystami. Zabawa w Uroczysku staje się niezapomnianym przeżyciem.

Przy Zajeździe mamy parking na 20 pojazdów, jest także możliwość korzystania z garażu zamkniętego.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć Zajazdu w Sitańcu

Wesela

Jeżeli chcieliby Państwo powierzyć nam organizację Waszej uroczystości lub uczestniczyć w jakiejś organizowanej przez nas to gorąco zapraszamy. Skontaktujcie się z nami.

Specjalizujemy się w przygotowaniu: wesel, chrzcin, komunii, bankietów, obiadów, konferencji, szkoleń oraz balów sylwestrowych, karnawałowych, andrzejkowych oraz wielu innych. Przygotowujemy super przyjęcia z okazji „18” urodzin.